Aliexpress TR
Bayramoğlu Döner
İstanbulda gercek doner lezzetini yasayabileceginiz ender yerlerden birisi. Fiyati uygun , her daim kalabalık olmasına rahmen servisi hizli ve çalışanları güleryüzlü, doner seviyorsaniz kesinlikle denemelisiniz. ikramlıklarıda bir harika. Yemek sonrasinda da cayinizi keyifle icebilirsiniz. Tatli seviyorsaniz tatlilari da oldukca lezzetli ama asil iyi olduklari konu kesinlikle donerleri.
Adres: Rüzgarlı Bahçe Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:2, 34805 Beykoz/İstanbul
Döner Plus
Burası benim favori yerlerim arasında inanılmaz lezzetli dönerini nişantaşına her geçtiğimde yemeği terh ediyorum Beğendili döneri ve kaymaklı kabak tatlısını mutlaka denemelisiniz.
Adres: Teşvikiye, Valikonağı Caddesi, Şakayık sokak No:58, 34365 Şişli/İstanbul
Kasap Osman
Diyebilirimki Istanbulda yedigim lezzetli dönerler arasında ama koyun eti sevmeyenler uzak dursun. ve turistik yer oldugundan porsiyonlar kücük , Hesap büyük:)
Adres: Hoca Paşa Mahallesi, Hoca Paşa Sk. No:8, 34110 Fatih/İstanbul
Tarihi Karadeniz Döner
Giden bilir kapısında uzun bir kuyruk vardır her zaman ama hiç anlam verememisimdir servisi iyi döneri ise normal özel bir lezzet yok ve pidenin arasına çok az döner koyuyorlar pintiler sanırım 😊
Tatar Salim Döner Lokantası
Döneri odun ateşinde olduğundan oldukça lezzetli ikram edilen patates turşu narlı salata iyi düşünülmüş fakat 1 porsiyon döner ile doymadım yarım daha söyledim.
Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Atilla İlhan Caddesi, No 4, Ataşehir, İstanbul
Çardak Döner
Etiler ana cadde üzerinde olan en sevdiğim temiz ve lezeli dönerci Çardak ama servisi yavaş ve çoğunlukla soğuk geliyor mekanda yemenizi tavsiye ederim.
Adres: Etiler Mahallesi, Nisbetiye Cd No:104, 34337 Beşiktaş/İstanbul